HOW TO ORDER

Як зробити замовлення

1. ДИЗАЙН, СМАК І ВАГА

Для початку виберіть дизайн і смак Вашого торта чи цукерки. Дизайн Ви можете придумати самостійно, підглянути в інтернеті або вибрати з нашого каталогу. У нас можна замовити продукт будь-якої складності і бюджету! Наші кондитери із задоволенням втілять всі Ваші бажання в життя! Торт повинен бути не менше 3 кг.

2. ЦІНА

Ви визначилися з дизайном, вагою і смаком, саме час розрахувати ціну . На кожному торті та цукерці в нашому каталозі вказані відповідні ціна та вага (зверніть увагу – ціни вказані за 1 кг). При збільшенні ваги тогрта також збільшується і вага декору, що в свою чергу впливає на ціну. Додатковий декор обговорюється окремо. Якщо ви хочете замовити торт, якого немає в каталозі, тоді зателефонуйте нам і отримаєте повну інформацію про ціну вашого ексклюзивного торта.

УВАГА! Якщо ціна на бажаний торт здається вам надто високою, тоді ми допоможемо придумати аналогічний торт, але більш низької цінової категорії. Ми готові допомогти вам визначиться, придумати щось незвичайне і водночас відповідати Вашому бюджету.

3. ЗАМОВЛЕННЯ

Ви можете зробити замовлення щодня з 10.00 до 19.00 (неділя – вихідний) за телефоном 063 262-08-28 або +38 050 744 95 44. Або скористайтесь формою онлайн замовлення, яка доступна під кожним тортом в каталозі. Наші менеджери Вам відразу зателефонують для підтвердження замовлення.

Також можна надіслати заявку на електронну пошту: info@candybuffet.kiev.ua та найближчим часом отримати зворотній зв’язок.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ

Як швидко Ви отримаєте своэ замовлення? Середній термін виготовлення торта чи цукерок – від 1 до 5 днів залежно від складності. Замовлення, зроблене за добу або в день звернення, вважається терміновим.

Більш детальна інформація за телефонами, вказаними на сайті.

5. ОПЛАТА

Для виготовлення замовлення необхідно здійснити передоплату в розмірі 50% від загальної суми обо оплатити всю суму одразу. Умови оплати і доставки можна подивитись у відповідному розділі Оплата і Доставка. Більш детальну інформацію Ви можете отримати за тел .: +38 063 262-08-28